Poštovani članovi,

U želji da Vam HKDM pruži pravovremene novosti o dentalnoj medicini, organizaciji stručnih edukacija i kongresa, te ostalih aktualnih novosti važnih za Vaš daljnji rad, molimo Vas da ovim putem dostavite stručnoj službi Komore svoju e-mail adresu na koju ćemo Vam ubuduće slati navedene informacije.

Svoju e-mail adresu, ime i prezime i po mogućnosti članski broj, pošaljite na hkdm@hkdm.hr.

Zahvaljujemo,
HKDM

X

 

HKDM

Kurelčeva 3/II, Zagreb
TEL: 01 488 67 10
FAX: 01 48 16 540
hkdm@hkdm.hr

Glavna tajnica Komore

Jasminka Polić, mag.iur.
jasminka.polic@hkdm.hr

Izvršna direktorica Komore

Katarina Lešić, dipl.oec. 
katarina.lesic@hkdm.hr

Ured predsjednika

Mirela Potkonjak, 01/4886 736
mirela.potkonjak@hkdm.hr

Ivana Starešinić, ing. 01/4886 735 
ivana.staresinic@hkdm.hr

Ured za registraciju i relicenciranje

Jasmina Verner, mag. iur. 
jasmina.verner@hkdm.hr

Dejan Elveđi, mag.iur., 01/4886-734   
dejan.elvedi@hkdm.hr

Lana Zubović, mag.iur, 01/4886 720
lana.zubovic@hkdm.hr

Ured za financije

Ljljiana Malčić, 01/4886-726  
 ljiljana.malcic@hkdm.hr

Katarina Pstrocki, 01/4886-727  katarina.pstrocki@hkdm.hr

    Ured za organizacijske poslove  

Jadranka Vencl, 01/4886 725  
jadranka.vencl@hkdm.hr

Zdravka Majurec, mag.polit.,01/4886-730  zdravka.majurec@hkdm.hr

Sanela Valentić, mag. polit.01/4886 728
sanela.valentic@hkdm.hr

Ana Vizler, dipl. nov. 01/4886 724
ana.vizler@hkdm.hr

Ured za strukovne razrede

Ana Kordej, bacc. oec., 01/4886 721  ana.kordej@hkdm.hr

Službenik za informiranje

Jasmina Verner, mag. iur.
jasmina.verner@hkdm.hr

Službenik za zaštitu podataka
Dejan Elveđi, mag.iur.

 

MB 01135694
OIB24858915082

IBAN HR2023600001101407171

Ukoliko plaćate iz inozemstva
potrebni su Vam sljedeći podaci
Zagrebačka banka d.d.
Paromlinska 2
10000 Zagreb
SWIFT adresa: ZABAHR2X
IBAN: HR2023600001101407171

 
 
Vaša adresa: Traži rutu

Npr: Ilica 100, Zagreb